מדיניות פרטיות

תנאי שימוש

הגלישה באתר ילקוט ירוק ‘ מותנית בהסכמה לתנאי השימוש המפורטים להלן:

  1. השימוש באתר מותנה בכך שהמשתמש יקרא תנאים אלו בעיון ובקפידה בטרם השימוש באתר, ויעמוד בתנאים ובמגבלות המפורטים בו.
    תנאי השימוש באתר מנוסחים לפרקים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לשני המינים.

2. מהות האתר ילקוט ירוק הוא בלוג אישי, אשא מפרסם מתכונים, מידע על צמחים ופירסום סדנאות בילקוט ירוק

3. המשתמש אינו רוכש ואינו מקבל זכויות כלשהן באתר ו/או בזכויות היוצרים ו/או בזכויות אחרות הטמונות ו/או קשורות בו, למעט זכות השימוש בו כמפורט בהסכם זה, והוא אינו רשאי לעשות כל שימוש באתר, יישומיו, ובמידע המופיע בו מעבר לשימוש פרטי ואישי בהתאם לתנאי השימוש, וכן אינו רשאי לדרוש שהתכנים יפורסמו או שיוסיפו להתפרסם.
4.  השימוש באתר מורשה לצרכים פרטיים בלבד וחל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו לצרכים מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי בעלת האתר אור מגדיש

5.האתר אינו מתחייב שהשימוש באתר לא יופרע ויתאפשר ללא הפרעות. המשתמש מסכים לכך שהאתר לא יהא אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש עקב כך.

6. המשתמש מתחייב שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.

7.  באתר עשויים להופיע קישורים לאתרים אחרים והוא אינו נושא בשום אחריות לתכנים המופיעים בהם או להסתמכות על אותם תכנים.

8. הרישום לתפוצת המייל של האתר מהווה בין היתר הסכמה לקבלת חומר שיווקי באמצעות הדואר האלקטרוני בתדירות הנתונה לשיקול דעתה של בעלת הבלוג. המשתמשים יכולים לבקש בכל עת להפסיק את קבלת החומר השיווקי באמצעות פניה במייל חוזר.

9. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות לוגו, שם האתר, עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאור מגדיש או לצד שלישי שהתיר להחברה לעשות בהם שימוש.
אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ”ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ”ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא אישור ברור ובכתב מאור מגדיש

10. באתר מתפרסם מידע על צמחים. מידע שנאסף עם הזמן, לרוב מבוסס מחקרית. יחד עם זאת בעלת האתר ממליצה לכל המשתמש במידע לבדוק את תכנו באופן עצמאי.
11. במקרה של טעות כאמור לעיל לא תעמוד למשתמש הזכות ליהנות מהטעות בכל צורה שהיא. בעלת האתר אינה אחראית לשום נזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על תוכן זה וכל הסתמכות עליו הינה על אחריות המשתמש בלבד. בעלת האתר לא יהיו מחויבת לפצות את המשתמש בגין כל נזק או הפסד שאירע לו כתוצאה מהשימוש המידע באתר. המשתמש מוותר על כל טענה או תביעה כלפי האתר הנובעת משימוש בתוכן האתר או הסתמכות אליו.

הצהרת פרטיות

האתר אוסף את כתובות המייל של מי שביקש להצטרף לרשימת התפוצה, ע״י מילוי טופס ההרשמה בבלוג.

מטרת איסוף המיילים משמשת אך ורק לצורך שליחת דיוור במייל למנויי הבלוג, אודות פרסום פוסט חדש, הטבה או שירות. מיילים לא יישלחו למי שלא בחר להצטרף לרשימת התפוצה.

מערכת WordPress עשויה לאסוף נתונים כגון כתובת IP, כתובת אי-מייל וחשבון גרוואטר, במעמד כתיבת תגובה בבלוג. הנתונים הנאספים במסגרת זו משמשים למטרת כתיבת התגובה ע״י הגולש ולסינון ספאם. הנתונים לא יאספו ולא יעשה בהם כל שימוש אחר מכל סיבה שהיא.

בעת גלישה בבלוג אתם עשויים להתקל בתוכן מוטמע מאתר חיצוני (כגון: סרטונים מיו טיוב). הקלקה ושימוש בתוכן הנ״ל כמוהו כגלישה באתר המדובר, בכך הנכם כפופים להצהרת הפרטיות המוגדרת על ידי האתר החיצוני.

אור מגדיש היא הבעלים הבלעדיים של המידע הנאסף באתר. מידע זה לא ייסחר, יימכר, יוחלף, יועבר או יינתן לאף גורם שלישי בשל כל סיבה שהיא.

אם בשלב כלשהו תעדיפו להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, ניתן ללחוץ על הלינק המצוי בתחתית כל מייל (״ניוזלטר״) להסרה נוחה מהרשימה.

הסכמה
באמצעות שימוש באתר שלנו, את/ה מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש המפורטים מעלה.